żłobek kraków

O Nas

Chcemy żeby nasz Żłobek, oprócz wysokiego standardu opieki pielęgnacyjnej, zapewniał Państwa Dziecku zrównoważony wszechstronny rozwój - indywidualny i społeczny. Nasz personel ma za zadanie zapewnić rodzinną, spokojną atmosferę oraz odpowiednie podejście do każdego dziecka poprzez różnorodne formy zabaw, dopasowanych do jego potrzeb i możliwości.

Jako właścicielka Żłobka, wraz z moimi współpracownikami, deklaruję Państwu nasze pełne zaangażowanie w to, że żaden ewentualny problem dotyczący Waszego Dziecka nie zostanie pozostawiony bez należytych starań o skuteczne rozwiązanie.
Zawodowo jestem nauczycielką – absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Prywatnie, wraz z moim mężem, jesteśmy rodzicami dwójki wspaniałych pociech.
Zagadnienia dotyczące prawidłowego rozwoju dzieci były zawsze naszą pasją i dlatego powstał Żłobek „Zabawa”. Nasz personel to godne zaufania, serdeczne i wesołe ciocie posiadające wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy z małymi dziećmi.

Zależy nam najbardziej na tym, żeby w codziennej pracy łączyć profesjonalizm i rodzinne, ciepłe podejście do dzieci. Ten priorytet przede wszystkim bierzemy pod uwagę podczas doboru naszych współpracowników.

„Zabawa” to również - spełniające wszelkie wymagania, nowoczesne i przestronne wnętrza wraz z wyposażeniem. Zapewniamy wysoką jakość wszystkich elementów, z którymi Państwa dzieci mają do czynienia - zabawki, meble, wyposażenie higieniczno-sanitarne, wyposażenie żywieniowe posiadają odpowiednie atesty.

Potwierdzeniem spełnienia przez nas wysokich standardów jest fakt  przyznania nam w bieżącym roku dotacji Gminy Miejskiej Kraków i Maluch+.