OPŁATY

Mamy dla Państwa ofertę promocyjną, która obejmuje bardzo atrakcyjne zniżki, dotacje i adaptację bez ryzyka.

W sprawie szczegółów naszej oferty prosimy o kontakt telefoniczny: 605 728 708
Jesteśmy dostępni na Facebook-u: https://www.facebook.com/zlobekzabawa/
Kontakt przez messenger: https://m.me/zlobekzabawa

W razie potrzeby zapewniamy Państwu elastyczne pakiety godzinowe - do uzgodnienia indywidualnie - prosimy o kontakt.

U nas otrzymujecie Państwo dodatkowe wsparcie „Adaptacja bez ryzyka” - w celu zapoznania się ze szczegółami - zapraszamy do odwiedzenia naszego Żłobka wraz z dzieckiem - prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia terminu spotkania.

Dotacje z Gminy Miejskiej Kraków 2024 - dotacje Miasta otrzymują wszystkie dzieci mieszkające w Krakowie i uczęszczające do naszego żłobka.

Opłata rekrutacyjna wynosi 550 zł płatna jednorazowo przy zapisie dziecka do żłobka i stanowi gwarancję zapewnienia dziecku miejsca w żłobku, jest bezzwrotna i obejmuje koszty ubezpieczenia NNW, materiałów dydaktycznych, środków higienicznych itp.

Opłata kontynuacyjna w kolejnych latach wynosi 450 zł rocznie i stanowi gwarancję zapewnienia dziecku miejsca w żłobku na kolejny rok trwania umowy, jest bezzwrotna i obejmuje koszty ubezpieczenia NNW, materiałów dydaktycznych, środków higienicznych itp.

Dzienna stawka żywieniowa wynosi 19,5 zł i obejmuje 4 pełnowartościowe posiłki (śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek), do każdego posiłku napoje bez ograniczeń. Mamy sprawdzonego dostawcę wyżywienia - posiłki są smaczne, dobrze zbilansowane przez dietetyka - dzieci chętnie jedzą.

Czesne płatne jest do 5-go dnia każdego miesiąca przelewem na konto.

Konto bankowe do wpłat:
54 1050 1445 1000 0092 9899 4865